21. 10. 2019
   
Písmo
image image image image
Ako vybavíte? Informácie ako a kde vybavíte administratívne úkony v našej obci.
Fotogalérie Ponúkame Vám množstvo historických fotiek. Zaspomínajte si s nami na povojnové obdobie a zažite aktuálne dianie v obci cez fotografie z našich podujatí.

Pavlovce nad Uhom

 
 
 
 
 
 

IV. ročník turnaja v malom futbale o Pohár starostu obce – 23.6.2018

2018-futbal001     V sobotu, 23.júna 2018 sa uskutočnil už 4. ročník turnaja v malom futbale o Pohár starostu Obce Pavlovce nad Uhom.
     Aj napriek nepriaznivému počasiu bol začiatok zápasov o 10:30 hod. na multifunkčnom ihrisku.


Turnaja sa zúčastnilo 6 mužstiev z okolitých obcí:
- Pavlovce nad Uhom – mladší
- Pavlovce nad Uhom - starší,
- Vysoká nad Uhom,
- Bajany,
- Suché,
- Bežovce.

      Na šiestom mieste sa umiestnilo mužstvo zo Suchého, ktoré tvrdo bojovalo s mužstvom Pavlovce nad Uhom - starší. Piatu priečku obsadili naši starší futbalisti. O tretie a štvrté miesto bojovali chlapci z Vysokej nad Uhom s mužstvom z Bežoviec. Súboj vyhrali Vysočania a obsadili tretie miesto. Finálový súboj odohrali naši mladší Pavločania proti mužstvu z Bajan. Prvé miesto nakoniec obsadili naši mladší futbalisti. Na druhom mieste sa umiestnilo mužstvo z Bajan.
     Všetkým zúčastneným samozrejme blahoželáme.

     Vecné ceny súťažiacim odovzdal osobne starosta obce Pavlovce nad Uhom - pán Anton Kocela, ktorý so záujmom sledoval celý priebeh turnaja. Prvé, druhé a tretie miesto bolo ocenené pohárom, obecnými perami, kľúčenkami, vlajkou a diplomom. Najlepším strelcom turnaja sa stal Marek Čalfa za 12 strelených gólov, ktorý bol odmenený pohárom, diplomom a futbalovou loptou. Počas turnaja mali všetci účastníci zabezpečené chladené občerstvenie a chutný guľáš.
     
     Dúfame, že sa o rok stretneme na už piatom ročníku turnaja o pohár starostu obce. Tešíme sa a dúfame, že nám o rok bude priať počasie o čosi viac.

Fotografie: IV. ročník turnaja v malom futbale o Pohár starostu obce – 23.6.2018

 
 

Deň otcov – nedeľa 17.júna 2018

     Oteckovia so svojimi deťmi, dedkovia s vnukmi a vnučkami a nechýbali ani mamičky a babičky na našom miestnom futbalovom ihrisku v nedeľu popoludní 17.júna 2018 o 15:00 hodine.
   Starosta obce Anton Kocela zorganizoval „Deň otcov“, pretože tak ako majú svoj deň mamičky, aj oteckovia si zaslúžia poďakovanie. Po jeho príhovore a privítaní všetkých prítomných si otcovia s deťmi spoločne zasúťažili v rôznych detských športových i zábavných aktivitách, ako napríklad hod loptičkou do malého basketbalového košíka, prenášanie loptičky pomedzi prekážky, skákanie na trampolínach, streľbe lukom na cieľ a ďalšie. Po prejdení všetkých pripravených súťaži boli deti odmenené keksíkmi a kofolou. Dospelí ale aj deti si pochutnali na opekaných špekáčikoch a v horúcom popoludní dospelým dobre padlo aj vychladené pivo.
     Účasť na nedeľnom popoludní bola hojná. Okrem domácich otcov s deťmi sa akcie zúčastnili aj iní hostia z okolia. Pevne veríme, že všetkým zúčastnením sa „Deň otcov“ páčil a tešíme sa na ešte hojnejšiu účasť v budúcom júnovom nedeľnom popoludní v roku 2019.

Fotografie: Deň otcov – nedeľa 17.júna 2018

 

foto_pic
video_small
EU
pavlovcan
pavlovcan

zber

 OPKZP

zive-slovensko-logo 

Náhodný obrázok

Správy z východu