22. 08. 2019
   
Písmo

Archív aktualít

Vianočná akadémia 2014

Vianočná akadémia 2014


    Už začína byť tradíciou, že v závere kalendárneho roka tesne pred vianočnými prázdninami detí, žiakov a študentov sa v našom kultúrnom dome koná „Vianočná akadémia“. V tomto roku to už bolo po tretíkrát, keď sa na pódiu rozozneli vianočné piesne, koledy, scénky, tančeky a tance podané našimi deťmi a žiakmi .
    Vianočnú akadémiu otvoril vo štvrtok 18. decembra 2014 o 13. 30 hodine starosta obce pán Anton Kocela. Po príhovore riaditeľa školy pána Mgr. Milana Zolotu začal program, ktorý pripravili pedagogickí zamestnanci Základnej školy s materskou školou v Pavlovciach nad Uhom. Program trval hodinu a pol a skutočne sa bolo na čo pozerať. Vystúpili na ňom deti materskej školy a žiaci základnej školy. Veľké poďakovanie patrí všetkým pedagógom, ktorí sa podieľali na príprave tejto akadémie, lebo deti a žiaci nie sú herci, ale podali herecké výkony.
Teší nás aj skutočnosť, že sa akcie nezúčastnili len žiaci a učitelia, ale aj široká verejnosť – rodičia, starí rodičia, rodinní príslušníci a široká verejnosť. Sála kultúrneho domu bola v ten deň zaplnená a tí, ktorí sa jej zúčastnili si odniesli pekný kultúrny zážitok.

Vianočná akadémia 2014 - škola

Vianočná akadémia 2014 - obec

foto_pic
video_small
EU
pavlovcan
pavlovcan

zber

 OPKZP

zive-slovensko-logo 

Náhodný obrázok

Správy z východu