27. 06. 2019
   
Písmo

Archív aktualít

Turnaj o pohár starostu obce 2015

2015-futbal-sTurnaj o pohár starostu obce v malom futbale
V sobotu 27. júna 2015 sa uskutočnil 1. ročník turnaja v malom futbale o pohár starostu obce Pavlovce nad Uhom. Turnaj sa konal v športovom areáli obce na multifunkčnom ihrisku. Zúčastnilo sa 6 mužstiev z okolitých obcí: Pavlovce nad Uhom – mladší a starší, Vysoká nad Uhom, Bajany, Záhor a Jenkovce.
Na šiestom mieste sa umiestnilo mužstvo z obce Záhor, ktoré tvrdo bojovalo s mužstvom Bajany. Bajany obsadili piatu priečku. O tretie a štvrté miesto bojovali Vysočania s mužstvom z Jenkoviec. Súboj vyhrali Jenkovce a hrdo obsadili tretie miesto. Finálový súboj bol prekvapivo medzi domácimi a to medzi mužstvom Pavlovce nad Uhom – starší a Pavlovce nad Uhom – mladší. Prvé miesto si právom zaslúžilo mužstvo mladších s vysokým gólovým rozdielom. Na druhom mieste sa umiestnilo mužstvo Pavlovce nad Uhom – starší.
Vecné ceny súťažiacim odovzdal osobne starosta obce Pavlovce nad Uhom pán Anton Kocela, ktorý so záujmom sledoval celý priebeh turnaja. Prvé, druhé a tretie miesto bolo ocenené pohárom, pamätnou plaketou a diplomom. Najlepší strelec turnaja Stanislav Masnica bol tak isto odmenený pohárom a diplomom. Štvrté, piate a šieste miesto bolo ocenené diplomom. Počas turnaja mali všetci účastníci zabezpečené občerstvenie a chutný guľáš.
Veríme, že sa táto športová akcia vydarila a hlavne oslovila fanúšikov minifutbalu. Dúfame, že o rok sa stretneme na druhom ročníku turnaja s ešte väčším počtom mužstiev.

Fotogaléria - Turnaj o pohár starostu 2015

foto_pic
video_small
EU
pavlovcan
pavlovcan

zber

 OPKZP

zive-slovensko-logo 

Náhodný obrázok

Správy z východu