18. 08. 2019
   
Písmo

Archív aktualít

Úcta k starším - 16.11.2017


2017-ucta-k-starsim-s-001     Vo štvrtok, 16. novembra 2017 o 16:00 hodine prijali pozvanie starostu obce – Antona Kocelu naši seniori. Cieľom tohto popoludnia bolo spríjemniť si chladné zimné popoludnie a spoločne si zaspomínať pri ľudových piesňach a chutnom vínku.
     V úvode sa všetkým prítomným starosta obce prihovoril v krátkom príhovore, zaprial každému pevné zdravie a pokojnú jeseň života. Predniesol prípitok a vyzval všetkých, aby si spoločne štrngli pohárom vínka. Po prípitku nasledovalo vystúpenie domácich súborov „Pavlovčanov“ a „Sokolov“ s precízne pripraveným programom a ľudovými piesňami. Naši seniori ich po vystúpení odmenili naozaj úprimným potleskom. K prítomným sa v krátkosti prihovoril aj náš pán farár a pred pohostením sa všetci spoločne pomodlili a poďakovali za dobroty, ktoré pripravili šikovné pavlovské ženičky. Patrí im za to veľká vďaka.
     Hostia mali možnosť ochutnať domáce makové, orechové a tvarohové „kolačky“, výborné „holubky“ a višňový zákusok. Pevne veríme, že sa toto popoludnie každému páčilo, a že sa v ešte väčšom počte takto spoločne zídeme opäť o rok.

Ďakujeme. Anton Kocela – starosta obce

Fotografie: Úcta k starším - 16.11.2017
V
ideá: Úcta k starším - 16.11.2017

foto_pic
video_small
EU
pavlovcan
pavlovcan

zber

 OPKZP

zive-slovensko-logo 

Náhodný obrázok

Správy z východu