27. 06. 2019
   
Písmo

Archív aktualít

Deň otcov – nedeľa 17.júna 2018

     Oteckovia so svojimi deťmi, dedkovia s vnukmi a vnučkami a nechýbali ani mamičky a babičky na našom miestnom futbalovom ihrisku v nedeľu popoludní 17.júna 2018 o 15:00 hodine.
   Starosta obce Anton Kocela zorganizoval „Deň otcov“, pretože tak ako majú svoj deň mamičky, aj oteckovia si zaslúžia poďakovanie. Po jeho príhovore a privítaní všetkých prítomných si otcovia s deťmi spoločne zasúťažili v rôznych detských športových i zábavných aktivitách, ako napríklad hod loptičkou do malého basketbalového košíka, prenášanie loptičky pomedzi prekážky, skákanie na trampolínach, streľbe lukom na cieľ a ďalšie. Po prejdení všetkých pripravených súťaži boli deti odmenené keksíkmi a kofolou. Dospelí ale aj deti si pochutnali na opekaných špekáčikoch a v horúcom popoludní dospelým dobre padlo aj vychladené pivo.
     Účasť na nedeľnom popoludní bola hojná. Okrem domácich otcov s deťmi sa akcie zúčastnili aj iní hostia z okolia. Pevne veríme, že všetkým zúčastnením sa „Deň otcov“ páčil a tešíme sa na ešte hojnejšiu účasť v budúcom júnovom nedeľnom popoludní v roku 2019.

Fotografie: Deň otcov – nedeľa 17.júna 2018

foto_pic
video_small
EU
pavlovcan
pavlovcan

zber

 OPKZP

zive-slovensko-logo 

Náhodný obrázok

Správy z východu